Kolik uprchlíků přijme Česká Republika

Téma uprchlíků je v naších médiích nepřetržitě od jara letošního roku. Musím říct, že jsem ze všech těch protiřečících zpráv tak zmaten, že už mě to ani nezajímá a zprávy kolem této bubliny nečtu. On je totiž problém na první pohled zcela jasný. Nejde o úprchlíky a novou ideologii (nebo klidně použijeme slovo „životní styl“) která se schovává za náboženství. Lidé se nebojí úprchlíků, ale mají obavy z islámu. A protože v podstatě platí rovnice uprchlík = muslim, tak logicky se bojí úprchlíků. Ale proto, že drtívá většina z nich vyznává pro nás cizí způsoby chvoání.

Pokud bych zabrousil do historie, není divu že máme obavy z této ideologie. Ještě před 250 lety nás totiž armády musulmanů drtily na Moravě a odvlékali rolníky do otroctví. A dělali to téměř nepřetržitě od pádu Ludvíka Jagellonského v 1526. Takže obava (schválně nepíši strach, protože zase tak moc se jich nebojíme) z lidí, kteří pět krát denně třískají hlavou o zem je více než oprávněná. Máme ji zkrátka v krvi.

Další argument, proč íslám v čr nechceme, jsou země, odkud tito lidé přicházejí. Tyto země jsou značně zaostalejší než Evropa. Lidé tam nejsou zvyklí makat. Zeptejte se nějakého profi vojáka a povykládá vám. Jak ženské doma dělají všechny práce a chlapi sedí na ulici, popíjejí čaj, pořvávají po sobě a prodávají pár cetek na stolečku. To není žádný přínos pro Evropu. Nehledě na to, že ve starověku šlo vesměs o rozvinuté civlizace. Po nástupu islámu a plné převzetí moci náboženstvím šlo všechno do háje. Islám totiž nepodporuje samostatné myšlení. Jediné, co je nutné skutečně studovat je Korán a všechny ty náboženské sračky v něm.

Poslední argument, který bych uvedl, proč islám v čr nechceme je jeho nejvyšší představený. Prorok Mohamed. Všichni muslimové jsou z něj posraní. Byl to normální bandita, lupič a vrah. Vyžíval se v rituálních vraždách, podřezávání a znásilňování všech živého (samozřejmě včetně dětí). Jedna z jeho žen měla 9 let, když ji odpanil. A toto je prosím vzor pro všechny muslimy. Tak toto prosím opravdu ne.

Závěrem bych řekl, že obecně věřit v 21. století v jakéhokoli boha je stupidní. Ale islám je jedno z nejstupidněších náboženství, dělající z lidí jen ovce. Hůř už je na tom snad jen budhismus, který si vemu na páškál příště.